منابع مورد استفاده متقاضی کار در کانادا

 

شخصی که می خواهد به عنوان نیروی کار وارد کانادا شود، نیاز به دسترسی به منابعی دارد که از طریق آن ها با محیط کار کانادا و شغل های مورد نیاز و مدارک لازم جهت اخذ مجوز لازم آشنا شود. علاوه بر شهریه دانشگاه یا کالج یا مدرسه، شخص باید هزینه زندگی در کانادا را نیز بپردازد. این هزینه در شهرها و استان های مختلف تفاوت دارد برای اطلاع از میزان هزینه زندگی در کانادا می توانید اینجا را کلیک کنید. برای آگاهی از شرایط اخذ اقامت دائم کانادا با کوچگر همراه باشید.

منابعی برای کارفرمایان

اگر شما یک کارفرمای کانادایی هستید و در یافتن کارمندان کانادایی برای کار در مشاغل خود مشکل داشته اید، تنها نیستید. بسیاری از کارفرمایان کانادایی به دنبال کارگران خارجی برای کمک به رفع کمبودهای موجود کار هستند. در طی چند سال گذشته مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC ، CIC سابق) و اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) روند استخدام کارگران از خارج را ساده کرده و آن را به طور فزاینده ای از نظر زمانی کارآمدتر کرده اند. این ساده تر و سریعتر از آن است که فکر می کنید.

استخدام کارگران ماهر خارجی

همه چیز با پیشنهاد شغل دائمی یا موقت از طرف شما شروع می شود:

 • اگر می خواهید کارگران خارجی را برای موقعیت های دائمی تمام وقت استخدام کنید ، کارمندان آینده شما باید مراحل مهاجرت کانادا (اقامت دائم) را انجام دهند. چندین گزینه سریع برای انتخاب وجود دارد. درباره گزینه های خود بیشتر بدانید.
  اگر به دنبال استخدام کارگران خارجی به صورت موقت هستید ، کارمندان آینده شما می توانند مجوز کار موقت را دریافت کنند
  اگر شما کارگران خارجی را در مجوزهای کار موقت استخدام کرده اید و می خواهید به آنها اشتغال تمام وقت بدهید ، ممکن است آنها از طریق کلاس تجربه کانادا ، کلاس تجربه کبک (در صورت وجود) ویزای مهاجرت کانادا (اقامت دائم) را دریافت کنند. یک برنامه مهاجرت استانی ، یا یک برنامه نیروی کار ماهر.

استخدام کارگر خارجی

اگر شما ، به عنوان یک کارفرمای کانادایی ، قبلاً یک کارگر خارجی پیدا کرده اید تا شرکت خود را پر کند ، ما می توانیم مراحل کار را برای شما انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام مقررات دولتی را رعایت می کنید. در مورد:

 • خدمات مجوز کار کمپبل کوهن برای پیشنهادات موقتی شغل
 • برنامه اشتغال مرتب یا نامزد استانی برای پیشنهادات شغل دائمی
 • نحوه نوشتن پیشنهاد شغلی
 • وب سایت کوچگر

  دسته ها و راه های مختلفی برای حرفه ای ها و کارگران وجود دارد که تحت آن ها می توانید ویزای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا را اخذ کنید: کارگر ماهر فدرال و کبک ، برنامه استانی ، خود اشتغالی فدرال و کلاس تجربه کانادا و کبک. ما می توانیم در روند مهاجرت به کانادا به شما کمک کنیم. با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *