مدارک لازم برای اخذ پذیرش از کالج یا دانشگاه

در این مقاله به شرح شرایط و مدارک لازم برای اخذ اقامت کانادا با روش پذیرش از کالج یا دانشگاه می پردازیم. برای آگاهی از شرایط اخذ ویزای تحصیلی در کانادا و هزینه تحصیل در کانادا با کوچگر همراه باشید.

اخذ اقامت کانادا با روش پذیرش از کالج یا دانشگاه

متقاضی ابتدا باید رشته مورد علاقه خود را انتخاب کند، پس از آن می توان با دانشگاه مربوطه مکاتبه کرد. برای یافتن دانشگاه مربوط به رشته خود می توانید از مشاورین شرکت ما بهره ببرید . برای ارزیابی رایگان شرایط شما می توانید اینجا را کلیک کنید.

پس از یافتن دانشگاه مورد علاقه، شما برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه، اپلای می کنید. مشاورین ما می توانند این کار را برای شما انجام دهند. با دادن وکالت به دفتر ما، کلیه مراحل اخذ پذیرش در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان مربوطه انجام خواهد شد.

برای آگاهی از شرایط اخذ ویزای تحصیلی در کانادا ، مدارک لازم برای اخذ پذیرش از کالج یا دانشگاه و هزینه تحصیل در کانادا اینجا کلیک کنید.

تحصیل در کانادا با کوچگر

دسته ها و راه های مختلفی برای حرفه ای ها و کارگران وجود دارد که تحت آن ها می توانید ویزای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا را اخذ کنید: نیروی کار ماهر فدرال، برنامه استانی ، خود اشتغالی فدرال و کلاس تجربه کانادا و کبک. ما می توانیم در روند مهاجرت به کانادا به شما کمک کنیم. با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *