در ادامه به توضیح بیشتری از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا با روش برنامه استانی می پردازیم. با کوچگر همراه باشید.

همانطور که در مقاله های پیشین شرح دادیم، یکی از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا با برنامه مهاجرت استانی است. در ادامه به توضیح بیشتری از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا با این روش می پردازیم. با کوچگر همراه باشید.

روند مهاجرت کانادا – برنامه های نامزد استانی (PNP)

زمان پردازش درخواست برنامه انتخاب استانی (PNP) براساس آخرین اطلاعات موجود از مقامات مهاجرت کانادا است. برنامه های    مهاجرت استانی (PNP) به استان ها و مناطق کانادا اجازه می دهد افراد را برای مهاجرت معرفی کنند. هر PNP به منظور پاسخگویی به نیازهای خاص استان / سرزمین ، با جذب استانها افراد و خانواده هایی که می توانند در زندگی مستقر شوند و در منطقه کار کنند و به طور موثر به جامعه کمک کنند، طراحی شده است.

اکثر PNP ها حاوی حداقل یک جریان مطابق با سیستم انتخاب مهاجرت فدرال Express Entry هستند. این موارد به عنوان نامزدهای متخصص شناخته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد PNP ها با توجه به سیستم Express Entry ، اینجا را کلیک کنید.

برنامه های کاندیداهای استانی

درخواست مهاجرت کانادا بعنوان نامزد استانی یک پروسه دو مرحله ای است. درخواست ها ابتدا به مقامات مهاجرت در استان مقصد مورد نظر ارسال می شود و پس از معرفی متقاضیان ، درخواست های آنها باید به مقامات مهاجرت فدرال ارسال شود.

روش های زیادی برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک نامزد استانی وجود دارد و هر گروه روند خاص خود را برای مهاجرت دارد.

  • وب سایت کوچگر
  • برنامه ها و راه های مختلفی برای حرفه ای ها و کارگران وجود دارد که تحت آن ها می توانید ویزای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا را اخذ کنند: کارگر ماهر فدرال و کبک ، برنامه استانی ، خود اشتغالی فدرال و کلاس تجربه کانادا و کبک. ما می توانیم در روند مهاجرت به شما کمک کنیم. با ما در تماس باشید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارزیابی رایگان شما