یکی از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار و دنبال کردن برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا است. با وبسایت کوچگر...

همانطور که در مقاله های پیشین شرح دادیم، یکی از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار و دنبال کردن برنامه مهاجرت استانی استان بریتیش کلمبیا است. در ادامه به توضیح بیشتری از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا با این روش می پردازیم. با کوچگر همراه باشید.

برنامه انتخاب استانی استان بریتیش کلمبیا (BC PNP)

بریتیش کلمبیا ، غربی ترین استان کانادا ، قطب تنوع فرهنگی و رشد اقتصادی است. خانه سومین شهر بزرگ کشور ، ونکوور ، بریتیش کلمبیا نیز یکی از متنوع ترین استانها در کل کانادا است. اقتصاد بریتیش کلمبیا با تأکید بر جنگلداری و استخراج معادن ، بر یک بخش منابع طبیعی قوی تمرکز دارد. محیط طبیعی آن ، با جنگل های گسترده و آب و هوای بی نظیر ساحلی ، به عنوان یکی از زیباترین  مناطق کانادا و در واقع در جهان شناخته شده است.

BC PNP  برنامه انتخابی استانی بریتیش کلمبیا است. از طریق این برنامه ، مهاجران احتمالی با مهارت و تجربه مورد هدف این استان می توانند یک گواهینامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا دریافت کنند ، که به آن تبعه خارجی اجازه می دهد برای اقامت دائم کانادا اقدام کند.

BC PNP برنامه هایی را تحت دو جریان اصلی مهاجرت می پذیرد

 • مهاجرت  افراد ماهر (از جمله Express Entry بریتیش کلمبیا)
 • مهاجرت کارآفرینان
 • دسته های مهاجرت مهارت های زیر ممکن است از طریق Express Entry بریتیش کلمبیا پردازش شوند:
 • رده کارگر ماهر
 • گروه حرفه ای مراقبت های بهداشتی
 • گروه فارغ التحصیلان بین المللی
 • گروه بین المللی تحصیلات تکمیلی

این جریان ها بیشتر به دسته ها تقسیم می شوند. در زیر ما اطلاعات بیشتری در مورد هر یک به شما ارائه می دهیم تا به شما کمک میکند که تعیین کنید کدام  BC PNPبرای شما مناسب است.

 • مهاجرت  افراد ماهر

 • مهاجرت مهاجرین ماهر BC PNPبه دسته های زیر تقسیم می شود:کارگر ماهر – این گروه برای افرادی است که در یک شغل پیشنهاد کار واجد شرایط را دریافت کرده اند. از کارگران انتظار می رود چندین سال تجربه در شغل ماهرانه خود داشته باشند.گروه حرفه ای بهداشت و درمان – در این گروه افراد با تجربه و پیشنهادات شغلی واجد شرایط ، زیرا ممکن است پزشکان ، پرستاران ، پرستاران روانپزشکی یا متخصصان بهداشت متحد متقاضی شوند. یک پیشنهاد شغل واجد شرایط باید برای یکی از ۱۱ شغل بهداشتی واجد شرایط خریداری شود.گروه فارغ التحصیلان بین المللی – این گروه برای افرادی است که در سه سال گذشته از یک دانشگاه یا کالج واجد شرایط کانادا فارغ التحصیل شده اند. برای واجد شرایط بودن در این زیر مجموعه باید پیشنهاد کار از کارفرمای BC دریافت شود.

  رده بین المللی تحصیلات تکمیلی – این گروه برای فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک موسسه آموزشی واجد شرایط در بریتیش کلمبیا در برنامه های علوم طبیعی ، کاربردی یا علوم بهداشتی است. هیچ گونه پیشنهاد کاری برای اعمال در این زیر گروه مورد نیاز نیست.

  طبقه کارگر سطح ابتدایی و نیمه ماهر – کارگرانی که دارای موقعیت های  ابتدایی و نیمه ماهر خصوصا در جهانگردی / مهمان داری ، پردازش مواد غذایی یا حمل و نقل طولانی مدت هستند ، یا افرادی که در موقعیت های سطح پایین یا نیمه ماهر قرار دارند و در منطقه شمال شرقی توسعه بریتیش کلمبیا کار می کنند ، ممکن است از طریق این برنامه واجد شرایط مهاجرت باشد.

 • اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا

Express Entry BC  با سیستم انتخاب مهاجرتی Express Entry دولت فدرال همسو است و به متقاضیان واجد شرایط اجازه می دهد تا اولویت پردازش درخواست BC PNP خود و در صورت معرفی ، درخواست اقامت دائم خود را دریافت کنند.

وب سایت کوچگر

دسته ها و راه های مختلفی برای حرفه ای ها و کارگران وجود دارد که تحت آن ها می توانید ویزای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا را اخذ کنید: کارگر ماهر فدرال و کبک ، برنامه استانی ، خود اشتغالی فدرال و کلاس تجربه کانادا و کبک. ما می توانیم در روند مهاجرت به کانادا به شما کمک کنیم. با ما در تماس باشید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارزیابی رایگان شما