یکی از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار و دنبال کردن برنامه مهاجرت استان انتاریو است. با وبسایت کوچگر همراه باشید

همانطور که در مقاله های پیشین شرح دادیم، یکی از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار و دنبال کردن برنامه مهاجرت استانی استان انتاریو است. در ادامه به توضیح بیشتری از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کانادا با این روش می پردازیم. با کوچگر همراه باشید.

برنامه نامزد مهاجران انتاریو (OINP)

انتاریو محبوب ترین مقصد فرود کانادا برای مهاجران از سراسر جهان است. به عنوان پرجمعیت ترین استان کانادا، تقریباً ۴۰ درصد کانادایی ها انتاریو را خانه خود می دانند. انتاریو همچنین مرکز شهر اتاوا، پایتخت کانادا و بزرگترین شهر آن، تورنتو است. از بسیاری جهات، انتاریو مرکز زندگی اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کانادا است. از طریق این برنامه، مهاجران احتمالی با مهارت و تجربه مورد هدف استان ممکن است یک نامزد استانی از انتاریو دریافت کنند ، پس از آن می توانند برای اقامت دائم کانادا نزد دولت کانادا اقدام کنند.

OINP برنامه هایی را در زیر دسته های مهاجرت زیر می پذیرد:

  • گروه سرمایه انسانی
    دسته پیشنهادهای شغلی کارفرمایان
    رده تجاری

گروه سرمایه انسانی

گروه سرمایه انسانی OINP شامل پنج جریان است که به دو دسته تقسیم می شوند: جریان های ورود سریع انتاریو و جریان های فارغ التحصیلان بین المللی.

جریانهای ورود سریع انتاریو

جریان های اکسپرس ورود OINP با سیستم انتخاب سریع ورود دولت فدرال مطابقت دارد. داوطلبان فقط در صورتی می توانند برای این جریان ها ثبت نام کنند که نمایه Express Entry فعال داشته باشند و دعوتنامه برنامه نامزدی استانی کانادا را دریافت کرده باشند.

ورودی اکسپرس انتاریو: جریان اولویت های سرمایه انسانی

این جریان OINP را قادر می سازد افرادی را که واجد شرایط ورود به استخر Express Entry فدرال هستند و دارای تحصیلات لازم ، تجربه کار ماهر ، توانایی زبان و سایر ویژگی ها هستند ، برای معرفی موفق خود و ادغام در بازار کار و جوامع انتاریو معرفی کند.

OINP همچنین از جریان اولویت های سرمایه انسانی برای انجام قرعه کشی های فنی گاه به گاه برای نامزدهای Express Entry با تجربه کار در شش شغل بخش فناوری استفاده می کند.

ورودی اکسپرس انتاریو: جریان کار ماهر فرانسوی زبان

این جریان به انتاریو اجازه می دهد نامزدهای ماهر فرانسوی زبان Express Entry را که دارای توانایی های قوی زبان انگلیسی ، تحصیلات ، تجربه کار ماهر ، توانایی زبان و سایر ویژگی ها هستند ، برای کمک به موفقیت در تاسیس خود و ادغام در بازار کار و جوامع انتاریو معرفی کند.

گروه سرمایه انسانی دیگر برای مهاجرت به آنتاریو

جریان معاملات ماهرانه انتاریو اکسپرس انتری

جریان فروش معاملات ماهرانه انتاریو تجار با تجربه مداوم یا اخیر کار در انتاریو را هدف قرار می دهد.

جریانات فارغ التحصیلان بین المللی

دو جریان تحصیلات تکمیلی بین المللی انتاریو دانشجویان بین المللی را هدف می گیرد که اخیراً مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را از دانشگاه واجد شرایط انتاریو دریافت کرده اند.

جریان کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد

این جریان افرادی را که با مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه واجد شرایط انتاریو فارغ التحصیل شده اند ، هدف قرار می دهد. پیشنهاد کار الزامی نیست.

جریان تحصیلات تکمیلی دکترا

این جریان افرادی را که از یک دوره دکترا در یک دانشگاه واجد شرایط انتاریو فارغ التحصیل شده اند ، هدف قرار می دهد. پیشنهاد کار الزامی نیست.

دسته پیشنهادهای شغلی کارفرمایان

از طریق جریانات کارگران خارجی و دانشجویان بین المللی ، کارفرمایان انتاریو قادر به معرفی کارگران خارجی و / یا دانشجویان بین المللی با پیشنهاد شغل مناسب در انتاریو هستند. متقاضیان احتمالی ممکن است در زمان درخواست ، در خارج از کشور یا در کانادا زندگی کنند.

رده تجاری

جریان کارآفرین چیست؟ این جریان برای جذب افرادی طراحی شده است که به دنبال اجرای یک ابتکار تجاری جدید یا خرید مشاغل موجود در انتاریو هستند. متقاضیان موفق برای تأسیس مشاغل در انتاریو ، نامه پشتیبانی موقت کار – بر اساس توافق نامه عملکرد – را بدست می آورند. اگر به توافق نامه های سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال که در توافق نامه عملکرد ذکر شده است ، پایبند باشید ، کارآفرینان این فرصت را دارند که برای وضعیت اقامت دائم کانادا معرفی شوند.

وب سایت کوچگر

دسته ها و راه های مختلفی برای حرفه ای ها و کارگران وجود دارد که تحت آن ها می توانید ویزای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا را اخذ کنید: کارگر ماهر فدرال و کبک ، برنامه استانی ، خود اشتغالی فدرال و کلاس تجربه کانادا و کبک. ما می توانیم در روند مهاجرت به کانادا به شما کمک کنیم. با ما در تماس باشید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارزیابی رایگان شما